Oświetlenie awaryjne - Systemy przeciwpożarowe - Szafy teleinformatyczne

Cooper / Szafy teleinformatyczne, osprzęt i systemy / Szafy teleinformatyczne i osprzęt / Szafy FUSION
 

Szafy do zadań specjalnych

Ofertę ACCESS i EC w specyficznych gałęziach rynku uzupełniają szafy produkcji FUSION.
Są one dedykowane do takich dziedzin jak transmisja danych audio-video w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz kontrola złożonych procesów przemysłowych. Dostosowane są do wszystkich aspektów wyposażenia pasywnego i aktywnego.

198_.jpg

Szafy FUSION zostały zaprojektowane po szczegółowym badaniu obszarów, w których obudowa teleinformatyczna odgrywa ważną rolę w dostarczaniu długotrwałego, ekonomicznego i sprawdzonego rozwiązania, ochraniającego wartościowe wyposażenie i kable łączeniowe.


Ich konstrukcja oraz przeznaczenie opracowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami różnych gałęzi przemysłu, łącząc tym samym nowatorskie rozwiązania i czterdziestoletnie doświadczenie w projektowaniu szaf teleinformatycznych.
FUSION oferuje użytkownikom technologicznie zaawansowane szafy z dużymi możliwościami konfiguracyjnymi, spełniające przy tym najwyższe normy jakościowe.


Szafy serwerowe muszą łączyć w sobie dużą wytrzymałość, skuteczne chłodzenie i wentylację z odpowiednią głębokością oraz dobrym zarządzaniem zasilania i prowadzenia kabli. Kluczem do dostarczenia odpowiedniej szafy do okablowania strukturalnego jest także zapewnienie nie tylko odpowiedniego pomieszczenia, ale także swobodnego przejścia dla kabli. W środowisku gdzie wyposażenie odgrywa ważną rolę w codziennej pracy operatora istotne jest, aby szafa łączyła w sobie przyjemną estetykę z dobrze zaprojektowanym, praktycznym wnętrzem.
Aplikacje, w których są używane nasze szafy poddawane są nieustannym testom wytrzymałościowym w warunkach przemysłowych.

 
 
Marki produktów
fusion