Oświetlenie awaryjne - Systemy przeciwpożarowe - Szafy teleinformatyczne

Cooper / Oświetlenie awaryjne / Systemy oświetlenia awaryjnego / Serwis centralnych baterii
 

Serwis centralnych baterii

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo, zapewniamy profesjonalną obsługę systemów centralnego zasilania produkcji CEAG Notlichtsysteme GmbH w zakresie doradztwa technicznego, serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego oraz przeglądów okresowych.


Szczególną uwagę Państwa chcielibyśmy zwrócić na możliwość stałej współpracy z nami poprzez umowę o opiece serwisowej, która zobowiązuje nas do interwencji w możliwie najkrótszym czasie w przypadku usterki systemu.


Z uwagi na wysokie zaawansowanie techniczne naszych systemów oświetlenia awaryjnego są one dystrybuowane oraz serwisowane wyłącznie przez autoryzowanych Partnerów Techniczno-Handlowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub wysyłając zapytania na adres:


awaryjne@cooperindustries.pl


Jednocześnie informujemy że CEAG Notlichtsysteme GmbH nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pochodzenie oraz jakość urządzeń, części zamiennych i oprogramowania jak również poziom usług serwisowych oferowanych przez podmioty gospodarcze i osoby fizyczne nie posiadające naszej aktualnej autoryzacji.