Oświetlenie awaryjne - Systemy przeciwpożarowe - Szafy teleinformatyczne

Cooper / Oświetlenie awaryjne / Oprawy autonomiczne i moduły awaryjne
 

Oprawy autonomiczne i moduły awaryjne

334_.jpg

Oprawy i moduły z zasilaniem indywidualnym Cooper znane są na całym świecie z wysokiej jakości wykonania oraz z doskonałych parametrów technicznych. Stosowane są zarówno do podświetlania znaków kierunku ewakuacji jak i do oświetlenia awaryjnego powierzchni otwartych i dróg ewakuacyjnych.


Oferujemy wiele ciekawych wzorów do wszystkich typów pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno oprawy w standardowym jak i z podwyższonym stopniem szczelność IP 65. Wykonane z najlepszych materiałów i w oparciu o najnowsze trendy wzornicze oprawy Cooper znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynowych jak i w ekskluzywnych wnętrzach hoteli czy sklepów.

333_.jpg

Cooper jest wiodącym producentem opraw ze źródłami światła LED. Oprawy te pracują bezobsługowo kilkakrotnie dłużej od tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Wydzielają przy tym mniej ciepła, co znacznie wydłuża żywotność akumulatorów umieszczonych wewnątrz oprawy.


Wiele wariantów zamocowań oraz szeroki zakres mocy źródeł światła ułatwia dopasowanie odpowiedniego wzoru do konkretnych wymagań architektonicznych i technicznych budynku.

335_.jpg

Cooper oferuje doskonałej jakości inwertery przeznaczone do awaryjnego zasilania świetlówek fluorescencyjnych oraz halogenów. Wysoka (na poziomie 100 kHz) częstotliwość zapłonu znacznie wydłuża żywotność świetlówek.
Całkowita separacja galwaniczna obwodu zapłonnika świetlówki od przetwornicy przez dwa przekaźniki zabezpiecza moduł przed uszkodzeniem.


Oprawy i moduły z autotestem naszej produkcji wyposażone są w samodiagnozujące układy elektroniczne. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność ręcznego przeprowadzania testów dla każdej oprawy. W trakcie automatycznie uruchamianego testu sprawdzane są parametry źródła światła, układu zasilającego oraz akumulatora. Jeśli oprawa nie funkcjonuje prawidłowo, odpowiedni komunikat wyświetlany jest przez kontrolki LED umieszczone w widocznym miejscu na obudowie oprawy.


Wszystkie oprawy i moduły są zgodne z PN-EN 60598-2-22

Pobierz broszurę
Oprawy Cooper Safety.pdf

Kontakt:

Robert Idzik tel.: 697 233 644

 
 
Marki produktów
blessing
jsb
luminox
univel
 
 
 
Partnerzy
 
plexiform