Oświetlenie awaryjne - Systemy przeciwpożarowe - Szafy teleinformatyczne

Cooper / Systemy sterowania oświetleniem / iLight - Systemy sterowania
 

O systemie iLight

Od początku istnienia firmy intensywnie pracujemy nad kreatywnym przełożeniem wizji naszych Klientów na język rzeczywistości. Nasze doświadczenie w pracy z projektantami oświetlenia, inżynierami i instalatorami, pozwala nam tworzyć prawdziwie inspirujące rozwiązania.


Dostarczamy kompletne narzędzia, pozwalające na kreowanie światłem praktycznie każdej przestrzeni: od niewielkich mieszkań czy sklepików, przez restauracje i hotele, aż do ogromnych budynków biurowych.
Zapewniamy również kompletne rozwiązania systemowe obejmujące integrację i kontrolę urządzeń peryferyjnych, takich jak systemy audiowizualne, żaluzje, projektory, systemy zarządzania i systemy kontrolne biurowców.
Dla wygody użytkowników nasze systemy wyposażone są w nowoczesne, intuicyjne interfejsy, innowacyjne centrale, ekrany dotykowe czy piloty. Szeroka gama wykończeń urządzeń sterujących pozwala na dopasowanie ich do wystroju każdego wnętrza.

obrazek

Seria iLight została zaprojektowana tak, aby zapewnić całkowitą swobodę w projektowaniu oświetlenia. Nasze sterowniki współpracują ze wszystkimi popularnymi typami obciążeń, co zapewnia dowolność w kwestii wyboru opraw oświetleniowych. Niezwykła elastyczność sprawia, że system iLight daje użytkownikom możliwość pełnego dostosowania go do swoich potrzeb oraz swobodnej modyfikacji i rozbudowy.

 
 
Marki produktów
i-light